loading

درباره ما

درباره ایتوک صنعت

 

شرکت ایتوک صنعت راد(سهامی خاص) از شرکتهای پیشرو ایرانی است که با کادری مجرب در صنعت متالوژی و مواد مصرفی صنایع ذوب و ریخته گری در جهت تامین متریال و فرو آلیاژها در سطح کشور فعالیت می نماید ،ایتوک صنعت راد با ماموریت ایفای نقش محوری در توسعه صنعت متالوژی و ریخته گری در سطح کشور و ارتقای سطح کیفیت مواد اولیه و مصرفی این حوزه ، به عنوان شاخص ترین گروه در این زمینه شناخته شده است.
این شرکت در زمینه سیاست کاری، اهداف بلند مدت و شاخصی را دنبال می کند.موید این ادعا همکاری با بیش از ده ها شرکت معتبر داخلی و خارجی در زمینه تهیه و تامین کلیه مواد اولیه و مصرفی کارخانجات تولید فولاد و چدن می باشد.

شرکت ایتوک صنعت راد با تکیه بر خداوند متعال با داشتن 20 سال سابقه در زمینه کارگاهی از سال 1397 با هدف ارائه محصولات با کیفیت شروع به کار نمود. بنابراین ما برآنیم که به برترین ارائه دهنده مواد اولیه آلیاژی برای بازارهای جهانی تبدیل شویم. این شرکت با این باور که بتواند گامی در جهت توسعه صنایع وابسته به مواد اولیه بردارد، شروع به کار نمود.

 

خط مشی:

 

– ارائه محصولات با کیفیت برتر جهانی
– انجام فعالیتهای تحقیق و توسعه با هدف ایجاد تنوع در محصولات و بهبود فرآیندهای تولید
– ارتقاء سرمایه های انسانی بر مبنای صلاحیت، توانمندی و ارزیابی عملکرد منصفانه و دقیق توسعه آگاهی و دانش کارکنان از طریق آموزش
– تلاش برای تحقق الزامات قانونی و مقرراتی در تمامی ابعاد مرتبط با سیستم مدیریت سازمانی

 

مدیریت ارشد سازمان متعهد می گردد که به منظور نیل به این اهداف،تمامی رویه ها، ساختارها، افراد و منابع مالی در کنارهم قرارگیرند، تا بتوانیم در زمان موثر به نتایج مورد انتظار دست یابیم.

همچنین اهداف کیفی سازمان، در چهارچوب این خط مشی تعیین و خط مشی به صورت دوره ای در جلسات بازنگری مدیریت، مورد بازنگری قرار می گیرد و نیز از کلیه پرسنل انتظار دارد تمامی تلاش خود را درجهت فعالیت در راستای تحقق خط مشی مبذول نمایند.

ستار اسماعیل بیگی

مدیر عامل

 

پرسنل ایتوک صنعت راد

image

آقای ستار اسماعیل بیگی

مدیر عامل

image

آقای مجتبی اسماعیل بیگی

مدیر کارگاه

image

خانم کاشانی

مدیر فروش

image

 خانم احمدی

مدیر مالی